1

ПЛР Цитомегаловірус (кров), якісний**

Доступність

Аналіз доступний

Термін (днів)

3

Ціна (грн)

230
ЩО ЦЕ:
ПЛР Цитомегаловірус (кров), якісний**
Навіщо потрібно здавати аналіз в IQLab?

Сам вірус в більшості випадків не представляє серйозних проблем для здоров'я. Винятком є перебіг або етап планування вагітності.

Серйозним показаннями до здачі аналізу є часте виникнення симптомів ГРВІ, серед яких:

  • підвищення температури;

  • збільшення лімфатичних вузлів;

  • сухий кашель і задишка.

Також такий аналіз показаний майбутнім батькам, які довго не можуть завагітніти або ж вагітність настає і мимовільно переривається.

Як підготуватися до аналізу?

Якщо ви плануєте здати аналіз, то вам слід дотримуватися деяких рекомендацій підготовки. Існують стандартні правила підготовки перед збором матеріалу.

За 2-3 дні повністю виключити:

  • фізичні навантаження;

  • вживання гострого і смаженого;

  • алкогольні напої.

За 14 днів виключити прийом ліків антибактеріального та противірусного призначення. Виконуючи всі рекомендації, ви зможете отримати точний результат, який допоможе найближчим часом усунути цитомегаловірус.

Інтерпретація результатів

Завдяки точному результату аналізу можна визначити період зараження. Наприклад, якщо воно відбулося за 4 місяці до здачі аналізу, то LgG буде невисоким в крові.

Якщо показники високі, то це говорить, що момент зараження був набагато раніше, ніж 4 місяці тому. Розуміння, коли пацієнт заразився, дуже важливо особливо в період вагітності. Це дозволяє оцінити ризики для плода і при можливості відразу їх запобігти.

Цитомегаловірус не є страшним вірусом. У більшості випадків він проходить непомітно для нас. Однак при наявності показань варто все-таки здати аналіз і при необхідності приступити до лікування.