1

Лютеїнізуючий гормон (ЛГ)**

Доступність

Аналіз доступний

Термін (днів)

1

Ціна (грн)

200
ЩО ЦЕ:
Лютеїнізуючий гормон (ЛГ)**
Навіщо потрібно здавати аналіз в IQLab?

Для призначення є основні показання: безпліддя, різка зміна циклу, гормонсекретуючі пухлини гіпофіза, раннє статеве дозрівання у дітей.

Як підготуватися до аналізу?

Підготовка до здачі аналізу на лютеїнізуючий гормон:

  1. Аналіз краще здавати вранці на голодний шлунок (останній прийом їжі – за 8 годин до забору крові).
  2. Мінімум за добу до дослідження виключіть прийом спиртного. Обмежте інтенсивні фізичні навантаження і мінімізуйте жирне/смажене в своєму раціоні.
  3. За кілька годин до забору крові не паліть тютюнові вироби.
  4. Для максимально точних результатів аналізу, жінкам варто здавати кров на 3-8 або на 19-21 день циклу. Узгодьте це зі своїм гінекологом.
  5. Прийом кломіфену, налоксону, спіронолактону та антиконвульсантів. прогестерону, мегестрола, дигоксину, фенотіазину і естрогенів можуть вплинути на результати аналізу. Виключіть препарати за кілька днів до аналізу (строго узгоджено з лікарем).
Інтерпретація результатів

Відхилення від норми
Підвищений рівень
ЛГ говорить про: первинний гіпогонадизм, гонадотропінсекретуючі пухлини гіпофіза, менопауза, синдром полікістозних яєчників, синдром Шерешевського-Тернера, синдром Клайнфельтера, синдром передчасного статевого дозрівання.
Знижений рівень притаманне для: гіперпролактинемії, гіпоталамічної аменореї, втрати маси тіла, синдром затримки статевого дозрівання, гіпогонадотропний гіпогонадизм.